Aluzan Digitální termostatická hlavice Classic - systém HeatSave / výhodná cena sady až 7ks hlavic

Kód: TH0100 TH0200 TH0300 TH0400 TH0500 TH0600 TH0700 Zvolte variantu
Značka: Aluzan
717 Kč 1 377 Kč 2 080 Kč 2 745 Kč 3 338 Kč 4 135 Kč 4 524 Kč od 717 Kč 593 Kč bez DPH 1 138 Kč bez DPH 1 719 Kč bez DPH 2 269 Kč bez DPH 2 759 Kč bez DPH 3 417 Kč bez DPH 3 739 Kč bez DPH od 593 Kč bez DPH
Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Pozor, vyprodáno. Níže možnost udělat poptávku. Po naskladnění Vás kontaktujeme. Zvolte variantu
Varianta

Programovatelná, chytrá, radiátorová hlavice pro systém Aluzan HeatSave (funkční i samostatně, ale bez možnosti kontroly teploty a ovládání na dálku). Aluzan HeatSave je ucelený systém chytrých, termostatických, radiátorových hlavic, které se jednoduše montují přímo na radiátor a nahradí vaše stávající hlavice, a řídící jednotky + HUB, díky které můžete pohodlně sledovat a ovládat teplotu každé místnosti zvlášť z vašeho mobilu, ať jste kde jste. Díky tomu vám Aluzan HeatSave pomůže ušetřit spousty peněz za zbytečné a špatně řízené vytápění vašeho bytu, či domu. Systém je vhodný jak do domů s ústředním vytápěním bytových jednotek (např. panelový dům), tak do rodinných domů, či bytů s vlastním zdrojem tepla. Přestaňte topit zbytečně a začněte topit chytře ještě dnes!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pořiďte si chytrou hlavici na Wi-Fi za cenu té hloupé.

Radiátorová hlavice funguje i samostatně, ale pouze v režimu mechanické.
 
Pro správné respektive plné fungování hlavice je nutno zakoupit sadu s HUBem a tyto hlavice pak doporučujeme pouze přikoupit a rozšířit tak tuto sadu.
 
  • Výměnu hlavice zvládne každý během pár okamžiků, pro spárování s řídící jednotkou stačí stisknout jedno tlačítko
  • Hlavice je programovatelná na dvě různé teploty (komfortní a úsporná), rozvrh můžete měnit po půl hodinách. Umožňuje naprogramovat jiný rozvrh pro každý den v týdnu. A to nejlepší? Hlavice můžete jednoduše a pohodlně naprogramovat z naší aplikace ve vašem mobilu!
  • Kdykoli můžete na dálku zkontrolovat teplotu kterékoli místnosti a upravit ji
  • Hlavice je kompatibilní s nejrozšířenějšími ventily M30 x 1,5, v případě nutnosti je kompatibilitu vždy možné řešit pomocí redukce

FAQ:
Pro koho je hlavice určena?
  1. Pro zákazníky co bydlí v panelovém a činžovním domě. Nemají v bytě svůj kotel, mají ústřední vytápění. Ti se zaměří pouze na Smart HUB + počet hlavic vůči množství radiátorů v bytě. Jelikož jediný způsob jak se u nich doma reguluje teplo je pomocí hlavic na radiátorech.
  2. Lidi v baráku / bytě s vlastním kotlem. Ti si koupi sadu i se spínačem, kdy jim hlavice zapínají a vypínají kotel. Tady je podstatné říct to, že hlavice nahradí pokojový termostat, jelikož jejich systém pak bude fungovat jako by měli pokojový termostat v každé místnosti, kde je hlavice. Každá z hlavic má schopnost zapálit kotel, když potřebuje teplo. Tím se eliminují standardně chladné místnosti v baráku (typicky nejdále od kotle, v nejvyšším patře atd.) Protože každá místnost je samostatný referenční bod vytápění.

*Pokud nemáte kotel, není potřeba mít sadu se spínačem.
*Není-li k dispozici WiFi síť, i tak funguje spínač kotle, skrz rádiové vlny, s termostatickou hlavicí, bez nutnosti vlastnit hub a být připojen na wifi.
*Hlavice funguje s drtivou většinou nejčastěji využívaných typů radiátorových ventilů a i díky našim redukcím ji tak snadno integrujete na ventil typu:
Rozměr závitu: M 30 x 1,5 (Heimeier, Junkers Landys+Gyr, MNG, Honeywell, Braukmann ) Danfoss (RAV, RA, RAVL)

Digitální termostatická hlavice pracuje stejně jako její klasická mechanická varianta. Nabízí však některé funkce navíc.
  • Mezi největší výhody digitální termostatické hlavice patří možnost nastavení různých teplot v čase.
  • Digitální termostatická hlavice může též umět komunikovat s dalšími zařízeními pomocí bezdrátové sítě.
 
Termostatická hlavice v moderním designu, která vám sníží náklady a zvýší pohodlí. Jde o nejinteligentnější bezdrátovou termohlavici na radiátor, kterou nyní může mít ve výbavě i vaše domácnost. Teplotu můžete měnit starým způsobem manuálně, ovládat ji na dálku pomocí rozhraní volně stažitelné aplikace SMART LIFE, ale také se můžete spolehnout na plnou automatiku. Topení teď bude radost.
 
Digitální termostatická hlavice je inteligentní verze standardní hlavice, vlastně je to takový chytrý termostat, který je připojený přímo na ventil radiátoru. Na rozdíl od jednodušší mechanické hlavice dokáže sama regulovat teplotu dle vašich osobních preferencí na základě zabudovaného senzoru teploty a umožňuje tak nastavit průběh vytápění (teplotu či intenzitu) v čase. Teplotu můžete také snadno regulovat na dálku pomocí mobilní aplikace.

Pokud například odcházíte v určitý čas do práce, můžete si nastavit automatické snížení teploty v místnosti, a naopak její zvýšení při vašem příchodu. To by mělo vést k poměrně velkým úsporám – výrobci uvádějí, že digitální termostatická hlavice ušetří od 20 do 42 % energie za vytápění. Díky tomu je celé řešení také velmi šetrné k životnímu prostředí.

Dá se říct, že termostatická hlavice, kterou běžně znáte, dostala inteligenci a poslouží vám mnohem lépe jak ta vaše dosavadní.
 
Jak fungují chytré termostatické hlavice v rámci sada?
Tyto radiátorové hlavice slouží pro pohodlnou a inteligentní kontrolu vytápění pomocí mobilní aplikace. Umisťují se přímo na radiátor a mohou otevřít nebo zavřít ventil podle požadavků uživatele i z jakéhokoli místa i mimo domácnost na dálku skrze Wi-Fi.

Topení pak ovládáte skrze aplikaci, ať jste kdekoliv. Režimy teploty a časové programy si v aplikaci snadno nastavíte. Nehrozí tak, že byste zbytečně topili celý den, nebo se naopak vraceli do chladné domácnosti. Topení si můžete nastavit na konkrétní hodinu a den, přesně tak, jak potřebujete.

Spolupracuje s Android a iOS, Google Assistant a Amazon Alexa, jak na mobilních telefonech, tak také na vašich tabletech.
Pro ještě větší požitek z moderních technologií, si můžete příjemnou teplotu nebo naopak úsporu peněz zautomatizovat a rozšířit škálu úspor díky našim dalším produktům ALUZAN jako jsou: Senzor pohybu, detektor vytopení díky konektivitě všech zařízení. Opustíte byt? topení v místě opuštění se automaticky utlumí a začne se například předehřívat topení na chatě kam zrovna vyrážíte.

Digitální termostatická hlavice pozná, kdy větráte:
Častou a užitečnou funkcí digitálních termostatických hlavic je automatické rozpoznání větrání. V okamžiku, kdy otevřete okno, a vzduch v místnosti se ochladí, rozpozná běžná termostatická hlavice nižší teplotu, otevře ventil a vy tak topíte „pánu bohu do oken“. Digitální hlavice s touto funkcí větrání rozpozná, a naopak ventil radiátoru zavře.

Potřebuje napájení z baterie:
Tato zařízení nepotřebuje k provozu žádné kabely a je možné jej napájet jednoduše z tužkových baterií. Podle provozních podmínek vydrží baterie až 4 měsíce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Záruka: 2 roky