FAQ často kladené dotazy

D: Který model je pro mě vhodný?

Typ vytápění

Doporučené modely

Plynový nebo elektrický kotel

Wireless B-10 WiFi, B-3 WiFi, Class B-3 WiFi, EB-160 WiFi, Point-3 WiFi

Teplovodní podlahové vytápění

W-3 WiFi, Class W-3 WiFi

Elektrické podlahové topení

E-16 WiFi, Class E-16 WiFi, Wireless B-10 WiFiEB-160 WiFi

 

 

 

Naše WiFi modely se připojují k vaší domácí síti WiFi. Mohou být spárovány s vaším mobilním zařízením pro jednoduché programování rozvrhu a kontrolu a ovládání vytápění na dálku odkudkoli, kde máte přístup k internetu.

Model BRF-3 je bezdrátový termostat, který využívá rádiové vlny pro spínání vytápění, ale jako jediný nepodporuje připojení k WiFi. Je napájen bateriemi a proto pro instalaci nevyžaduje žádné kabely (přijímač u kotle musí být propojen kabely s kotlem a napájen 230V). Je přenosný a umožňuje vám změnit referenční místnost podle vašich potřeb. Nelze jej spárovat s vaším mobilním zařízením a lze jej ovládat pouze pomocí tlačítek na termostatu.

Wireless B-10 WiFi kombinuje bezdrátovou technologii spínaní tepelného zdroje s ovládáním přes WiFi.

 

D: Nemám WiFi / moje WiFi nefunguje. Bude termostat fungovat?

O: Bez připojení k WiFi lze termostat ovládat pouze pomocí tlačítek na termostatu (není možné dálkové ovládání). Abyste mohli termostat spárovat s mobilním zařízením, musíte mít funkční připojení k WiFi síti. Po úspěšném spárování můžete pomocí mobilního datového připojení nebo připojení WiFi monitorovat a dálkově ovládat termostat odkudkoli.

Pokud domácí síť WiFi přestane fungovat, nebudete moci dálkově ovládat termostat z mobilního zařízení, ale pomocí tlačítek termostatu můžete stále upravovat teplotu a nastavení. Termostat bude i nadále fungovat podle dříve zadaných a uložených nastavení a po obnovení připojení se automaticky znovu připojí k síti WiFi.

D: Potřebuji statickou IP adresu?

O: Ne.

D: Mohu termostat ovládat pomocí webového prohlížeče?

O: Ne. Naše WiFi termostaty jsou kompatibilní s aplikací Smart Life, nebo Tuya Smart, která vám umožňuje sledovat a řídit vytápění z vašeho mobilního zařízení. Momentálně neexistuje žádné webové rozhraní pro ovládání termostatu pomocí prohlížeče.

D: Mohu termostat namontovat na zeď?

O: Kromě modelu Wireless B-10 WiFi se včechny ostatní modely montují do standartní montážní krabice KU68, nebo ekvivalentní. Tedy montáž je možná jak na, tak pod omítku. Model Wireless B-10 WiFi má v balení jak držák pro montáž na zeď, tak stojánek pro položení termostatu na stůl atp..

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení