FAQ často kladené dotazy

D: Který model je pro mě vhodný?

Typ vytápění

Doporučené modely

Plynový nebo elektrický kotel

Wireless B-10 WiFi, B-3 WiFi, Class B-3 WiFi, EB-160 WiFi, Point-3 WiFi

Teplovodní podlahové vytápění

W-3 WiFi, Class W-3 WiFi

Elektrické podlahové topení

E-16 WiFi, Class E-16 WiFi, Wireless B-10 WiFiEB-160 WiFi

 

 

 

Naše WiFi modely se připojují k vaší domácí síti WiFi. Mohou být spárovány s vaším mobilním zařízením pro jednoduché programování rozvrhu a kontrolu a ovládání vytápění na dálku odkudkoli, kde máte přístup k internetu.

Model BRF-3 je bezdrátový termostat, který využívá rádiové vlny pro spínání vytápění, ale jako jediný nepodporuje připojení k WiFi. Je napájen bateriemi a proto pro instalaci nevyžaduje žádné kabely (přijímač u kotle musí být propojen kabely s kotlem a napájen 230V). Je přenosný a umožňuje vám změnit referenční místnost podle vašich potřeb. Nelze jej spárovat s vaším mobilním zařízením a lze jej ovládat pouze pomocí tlačítek na termostatu.

Wireless B-10 WiFi kombinuje bezdrátovou technologii spínaní tepelného zdroje s ovládáním přes WiFi.

 

D: Nemám WiFi / moje WiFi nefunguje. Bude termostat fungovat?

O: Bez připojení k WiFi lze termostat ovládat pouze pomocí tlačítek na termostatu (není možné dálkové ovládání). Abyste mohli termostat spárovat s mobilním zařízením, musíte mít funkční připojení k WiFi síti. Po úspěšném spárování můžete pomocí mobilního datového připojení nebo připojení WiFi monitorovat a dálkově ovládat termostat odkudkoli.

Pokud domácí síť WiFi přestane fungovat, nebudete moci dálkově ovládat termostat z mobilního zařízení, ale pomocí tlačítek termostatu můžete stále upravovat teplotu a nastavení. Termostat bude i nadále fungovat podle dříve zadaných a uložených nastavení a po obnovení připojení se automaticky znovu připojí k síti WiFi.

D: Potřebuji statickou IP adresu?

O: Ne.

D: Mohu termostat ovládat pomocí webového prohlížeče?

O: Ne. Naše WiFi termostaty jsou kompatibilní s aplikací Smart Life, nebo Tuya Smart, která vám umožňuje sledovat a řídit vytápění z vašeho mobilního zařízení. Momentálně neexistuje žádné webové rozhraní pro ovládání termostatu pomocí prohlížeče.

D: Mohu termostat namontovat na zeď?

O: Kromě modelu Wireless B-10 WiFi se včechny ostatní modely montují do standartní montážní krabice KU68, nebo ekvivalentní. Tedy montáž je možná jak na, tak pod omítku. Model Wireless B-10 WiFi má v balení jak držák pro montáž na zeď, tak stojánek pro položení termostatu na stůl atp..