Smart Life

Aplikaci Smart Life v češtině stahujte zdarma nagoogle-play-badge  nebo    app_store2

 

Pomocí aplikace Smart Life můžete ovládat všechny naše chytré termostaty pro elektrické vytápění i pro plynové kotle, senzory, vypínače, žárovky, domovní zvonky a desetitisíce dalších produktů. Je to jedna z nejrozšířenějších aplikací pro chytré domácnosti, protože je kompatibilní s celou řadou chytrých výrobků mnoha značek. Proto je po instalaci nutná krátká..

1. Registrace

Aplikace vás požádá o email, na který zašle ověřovací kód, ten vepíšete do aplikace, zvolíte si heslo a můžeme přejít k párování.

1 2 

3 4

 

2. Párování

Párování termostatu s aplikací je podrobně popsáno v Manuálu, je rychlé a intuitivní. Ve zkratce: Přidat zařízení -> Small Home Appliances -> Termostat -> blikající kontrolka na přijímači a Připojování.

5 6 

7 8 

 

3. Nastavení

Po dokončení se prokliknete do základního uživatelského rozhraní termostatu. Vidíte zde název termostatu a tužku pro jeho změnu. V našem případě vidíte Manuální režim. Možný je také režim EKO a Automatický. Automatický režim si navolíte v nastavení (Týdenní režim). Termostat tu můžete na dálku vypnout nebo zapnout. K tomu můžete využít i časovač. Ovládáte tu ještě Dětský zámek.

9 basic 

12 11  

 

Bonus:

Aplikace vám umožní plně si automatizovat svoji domácnost. Ta vás bude poslouchat na slovo díky kompatibilitě s Amazon Alexa nebo Google Assistant.

14 15 

13 16

 

Tip:

Nastavení umístění vaší rodiny, resp. termostatu, potřebuje aplikace kvůli předpovědi počasí a na tu bude reagovat, dle vaší libosti.

1718   

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení