Smart Life

Aplikaci Smart Life v češtině stahujte zdarma nagoogle-play-badge  nebo    app_store2

 

Pomocí aplikace Smart Life můžete ovládat všechny naše chytré termostaty pro elektrické vytápění i pro plynové kotle, senzory, vypínače, žárovky, domovní zvonky a desetitisíce dalších produktů. Je to jedna z nejrozšířenějších aplikací pro chytré domácnosti, protože je kompatibilní s celou řadou chytrých výrobků mnoha značek. Proto je po instalaci nutná krátká..

1. Registrace

Aplikace vás požádá o email, na který zašle ověřovací kód, ten vepíšete do aplikace, zvolíte si heslo a můžeme přejít k párování.

1 2 

3 4

 

2. Párování

Párování termostatu s aplikací je podrobně popsáno v Manuálu, je rychlé a intuitivní. Ve zkratce: Přidat zařízení -> Small Home Appliances -> Termostat -> blikající kontrolka na přijímači a Připojování.

5 6 

7 8 

 

3. Nastavení

Po dokončení se prokliknete do základního uživatelského rozhraní termostatu. Vidíte zde název termostatu a tužku pro jeho změnu. V našem případě vidíte Manuální režim. Možný je také režim EKO a Automatický. Automatický režim si navolíte v nastavení (Týdenní režim). Termostat tu můžete na dálku vypnout nebo zapnout. K tomu můžete využít i časovač. Ovládáte tu ještě Dětský zámek.

9 basic 

12 11  

 

Bonus:

Aplikace vám umožní plně si automatizovat svoji domácnost. Ta vás bude poslouchat na slovo díky kompatibilitě s Amazon Alexa nebo Google Assistant.

14 15 

13 16

 

Tip:

Nastavení umístění vaší rodiny, resp. termostatu, potřebuje aplikace kvůli předpovědi počasí a na tu bude reagovat, dle vaší libosti.

1718