Aluzan BRF-3, programovatelný přenosný bezdrátový pokojový termostat pro spínání kotlů pomocí radiových vln

Kód: 3
ZdarmaZdarma 1 850 Kč –32 %
brf
1 850 Kč –32 % 1 250 Kč 1 033 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Bezdrátový termostat určený pro spínání kotle. Hlavní předností tohoto modelu je, že termostat k instalaci nevyžaduje žádné dráty (kotel spíná pomocí radiových vln a funguje na baterie, tedy žádné napájecí ani spínací dráty) a vy ho tak můžete umístit na nejideálnější místo pro kontrolu teploty ve vašem domě, nebo ho dokonce přesouvat podle vaší momentální potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kotel spíná pomocí radiových vln a napájí se bateriemi 
  • Instalace je velice jednoduchá a možná na nejideálnějším místě kdekoli v domě, nebo ho můžete používat jako mobilní senzor/ovládání kotle podle vašich momentálních potřeb
  • Balení obsahuje bateriový termostat s držákem na zeď a samostatnou spínací jednotku, která se instaluje vedle kotle
  • Přijímač radiového ovládacího signálu se instaluje vedle kotle, kde je zpravidla zajištěn lehce přívod elektřiny (230V) nutný pro instalaci přijímače
  • Možnost časového rozvržení až šesti různých teplot během dne v závislosti na vašem denním režimu (nezávislé programování pro pracovní a nepracovní dny, režimy 5+2, 6+1 a 7) 
  • Dětský zámek (možnost uzamknutí termostatu i na dálku)
  • Funkce ochrany proti zamrznutí
  • Jednoduchá montáž a ovládání

 

Umístění termostatu v domě (referenční místnost) má zásadní vliv na funkci celého systému
Celý systém vytápění domu se ve většině stávajících instalací podřizuje jednomu termostatu. Jeho umístění má tedy zásadní vliv na efektivitu systému, tedy úspornost a celkový komfort vytápěných prostor. Díky termostatu BRF-3 můžete umístění měnit podle potřeby, dokud nenajdete ideální referenční místo, které zajistí maximální komfort v podobě rovnoměrného a zároveň efektivního vytápění všech místností. Perfektně se hodí i na chalupy a chaty, nebo jiná přechodně obývaná místa, kde se v mnoha situacích střídavě využívají jen některé místnosti (ne vždy ta referenční) a je tedy zbytečné vytápět místnost pouze proto, že je v ní umístěn termostat.  V takovém případě si svůj BRF-3 přenesete přesně tam, kde ho potřebujete.

 

Tento model požívá rádiové vlny, nepřipojuje se tedy na vaši domácí WiFi síť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: